sallar
31 شهریور 1401 - 15:45

خانواده‌ها مراقب فرزندان خود باشند/ از حضور در تجمعات غیرقانونی خودداری کنید

فرماندار شهرستان شیراز ضمن توصیه به خانواده‌ها که مراقب فرزندان خود باشند و از حضور در تجمعات غیرقانونی خودداری کنند،گفت: نیروی انتظامی در تامین امنیت شهروندان با قدرت در صحنه حضور دارد.

- اخبار استانها -لطف الله شیبانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در  شیراز ، اظهار داشت: شب گذشته (30 شهریورماه) در سطح خیابان‌های کلانشهر شیراز اتفاق خاصی رخ نداده است و خوشبختانه هیچ فوتی از نیروهای نظامی و یا شهروندان نداشته‌ایم.

شیرازشیرازفرماندار شهرستان شیراز با اشاره به اینکه افرادی که در صحنه و تجمعات غیرقانونی هستند قطعا افراد عادی نیستند، بیان کرد: در تجمع دیشب شیراز تعدادی زخمی شدند، اما دچار جراحات حاد نیستند که آمار آن‌ها به صورت دقیق در دسترس نیست.

وی ادامه داد: قرار نیست با افراد دستگیر شده برخورد قهری امنیتی، انتظامی انجام شود چرا که تعدادی از آن‌ها فریب خوردند و همگی معاند و مخالف نظام نیستند و حتی المقدور باید روشنگری شوند.

شیبانی با تاکید بر اینکه تمام اعضای شورای تامین در آمادگی کامل به سر می‌برند و در صحنه هستند، اظهار کرد: در بحث فراخوان رسانه‌های معاند مبنی بر حضور در تجمعات، در حال حاضر شاهد محدودیت‌هایی در شبکه‌های اجتماعی و مجازی هستیم.

فرماندار شیراز بیان کرد: برای امنیت شهروندان مترو شیراز از ساعت 17 امروز تعطیل و به خانواده‌ها توصیه می‌شود که مراقب فرزندان خود باشند و از حضور در تجمعات غیرقانونی که توسط ضد انقلاب طراحی شده است خودداری کنند.

این مقام مسئول با تصریح بر اینکه افرادی که در صحنه هستند تعداد آن‌ها محدود است توسط نیرو‌های امنیتی و انتظامی شناسایی شده و با تماس تلفنی، پیامکی اطلاع داده می‌شود که در تجمعات شرکت نکنند، خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی در تامین امنیت شهروندان با قدرت در صحنه حضور دارد.

تصویر برخی کاربران فضای مجازی از حضور 5 خانم برهنه در تجمع اعتراضی در رشت

تصویر برخی کاربران فضای مجازی از حضور 5 خانم برهنه در تجمع اعتراضی در رشتغضنفرآبادی: در صورت نیاز از خانواده مهسا امینی دعوت می کنیم تا در مجلس حضور پیدا کنند

غضنفرآبادی: در صورت نیاز از خانواده مهسا امینی دعوت می کنیم تا در مجلس حضور پیدا کنندگزارش اولیه پزشکی قانونی درباره کالبدشکافی مهسا امینی: اثری از ضرب و جرح و شکستگی جمجمه وجود ندارد

گزارش اولیه پزشکی قانونی درباره کالبدشکافی مهسا امینی: اثری از ضرب و جرح و شکستگی جمجمه وجود نداردنظر 3 پزشک متخصص درباره سی‌تی‌اسکن مهسا امینی/ شواهدی مبنی بر خونریزی حاد و مرگ به علت ضربه در سی‌تی‌اسکن دیده نمی‌شود

نظر 3 پزشک متخصص درباره سی‌تی‌اسکن مهسا امینی/ شواهدی مبنی بر خونریزی حاد و مرگ به علت ضربه در سی‌تی‌اسکن دیده نمی‌شودگزارش از تخریب بانک، مسجد، آتش‌زدن مأمور پلیس و آمبولانس در برخی شهرها/ این‌ها سوگواری مهسا امینی نیست

گزارش از تخریب بانک، مسجد، آتش‌زدن مأمور پلیس و آمبولانس در برخی شهرها/ این‌ها سوگواری مهسا امینی نیستشیبانی در ادامه ضمن ابراز همدردی با خانواده مرحوم امینی، بیان کرد: این موضوع بهانه‌ای برای تجمعات و فراخوان‌ها شده است چرا که روند قانونی باید طی شود؛ اما اینکه خلاف و ضوابط قانونی، امنیت و آرامش شهروندان را بهم بریزیم نه عقلانی، شرعی، قانونی و عرفی است و این نوع رفتار‌ها قابل قبول نیست.

فرماندار شهرستان شیراز گفت: با توجه به تدابیر انجام شده خسارت به تاسیسات شهری وارد نشده است؛ البته در حد خسارت‌ها تنها در حد شکستگی تابلو‌ها و شیشه بوده، اما خسارت هنگفتی را شاهد نبوده ایم.

انتهای پیام/424/ن

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 751877