sallar
10 مرداد 1401 - 21:30

شبکه آب شرب شهر یاسوج پایدار شد

یاسوج- ایرنا- مدیرعامل آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد گفت: با شسشتوی مجدد مخزن و کلرزنی، شبکه آب شرب شهر یاسوج بعدازظهر امروز به حالت پایدار رسید.

اسفندیار برخه دوشنبه شب در جمع خبرنگاران کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج اظهار داشت: موضوع کاهش فشار شبکه آبرسانی یاسوج توسط مشترکان اطلاع رسانی شده بود و با تلاش نیروهای عملیاتی در کمترین زمان مسئله آب شرب شهر یاسوج رفع شد.

اسفندیار برخهوی بیان کرد: لازم به ذکر است، بارندگی شدید در یکی از منابع تامین آب شهر یاسوج عامل ناپایداری ایجاد شده در شبکه آب شرب این شهر بود.

کارشناس اداره کل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد گفت: فعالیت سامانه بارشی مونسون تا روز چهارشنبه هفته جاری در این استان ادامه دارد.

ولی بهره مند افزود: با توجه به آخرین نقشه های پیش یابی جوی، در سه روز آینده همچنان با ادامه فعالیت سامانه مونسون در برخی از نقاط استان کهگیلویه و بویراحمد شاهد بارش باران، رعد و برق و وزش باد خواهیم بود.

وی اظهارکرد: بارش های رگباری و رعد و برق طی امروز دوشنبه و فردا سه شنبه در برخی مناطق استان خواهیم داشت و روز چهارشنبه احتمالا در برخی مناطق شاهد رگبار و رعد و برق خواهیم بود.

سامانه بارشی موسمی مونسون از روز چهارشنبه هفته گذشته وارد هوای استان کهگیلویه و بویراحمد شده است.

منبع: ایرنا
شناسه خبر: 514199