sallar
14 آذر 1401 - 16:37

برگزاری چهاردهمین جشنواره پژوهش و نوآوری در مدیریت شهری

چهاردهمین جشنواره پژوهش و نوآوری در مدیریت شهری و نهمین جشنواره آموزش و پژوهش در مدیریت شهری و روستایی برگزار می‌شود.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، چهاردهمین جشنواره پژوهش و نوآوری در مدیریت شهری (مجمع شهری تهران) و نهمین جشنواره آموزش و پژوهش در مدیریت شهری و روستایی در 28 آذرماه 1401 به صورت برخط برگزار خواهد شد.

بر اساس این گزارش چهاردهمین دوره جشنواره پژوهش و نوآوری در مدیریت شهری (مجمع شهری تهران) و نهمین جشنواره آموزش و پژوهش در مدیریت شهری و روستایی به صورت مشترک با سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور و با مشارکت شورای عالی استان‌ها، شورای اسلامی شهر تهران و مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران و همکاری دانشگاه‌ها و نهادهای علمی و تحقیقاتی برگزار خواهد شد.

این دوره از این جشنواره در 9 محور علمی و تخصصی؛ توسعه مدیریت و حکمروایی شهری، خدمات شهری و محیط زیست، شهرسازی و معماری، ایمنی و مدیریت بحران، اجتماعی و فرهنگی، مالی و اقتصاد شهری، مدیریت توسعه روستایی(و سکونتگاه های غیررسمی)، امور زیربنایی، حمل و نقل و ترافیک و نوآوری شهری و هوشمندسازی و با دو محور ویژه 1. شهرهای دانش محور و کارآفرین 2. تمدن اسلامی ـ ایرانی و عدالت شهری برگزار می‌شود.
گفتنی است، همزمان با هفته پژوهش، تعداد 9 نشست علمی و تخصصی نیز برگزار خواهد شد که اطلاعات و مستندات برگزاری آن‌ها در درگاه اینترنتی دبیرخانه جشنواره به نشانی Tuf.tehran.ir قابل مشاهده است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 898411