sallar
13 مرداد 1401 - 19:50

وزیر کشور به‌صورت هوایی از واحدهای تولیدی خسارت‌ دیده بخش کشاورزی در کهگیلویه و بویراحمد بازدید کرد

وزیر کشور به صورت هوایی از بخش‌های آسیب‌دیده کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد در سیل اخیر بازدید کرد.

- اخبار استانها -به گزارش خبرگزاری تسنیم از یاسوج و به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد، احمد وحیدی وزیر کشور عصر امروز به صورت هوایی از واحدهای کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد خسارت دیده در سیل اخیر بازدید کرد.

خبرگزاری تسنیمیاسوجیاسوجرئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: امروز صبح نماینده‌ای از وزارت جهاد کشاورزی وارد استان شد تا به صورت ویژه میزان خسارات وارده به بخش کشاورزی را برآورد و برای جمع‌بندی به تهران ببرد.

سید علی معتمدی‌پور افرود: بازدید از تعدادی از طرح‌های آسیب‌دیده پرورش ماهی در تنگ‌سرخ و برخی اراضی در روستای کره شهرستان دنا بخشی از بازدیدهای نماینده وزارت جهاد کشاورزی بود.

معتمدی‌پور با اشاره به سفر وزیر کشور نیز از ظهر امروز ادامه داد: تلاش ما این است تا به کمک بالگرد و پرواز بتوانیم عمق خسارت به بخش کشاورزی را به وزیر کشور نشان دهیم و برای همین در این بازدید هوایی وزیر کشور را همراهی می‌کنم.

وی بازدید از بخش دیشموک، بخش‌هایی از شهرستان دنا و جمع‌بندی نهایی در شورای بحران استان را از برنامه‌های مهم این بازدید برشمرد.

معتمدی‌پور تصریح کرد: با فروکش شدن سیلاب و بارش‌ها و باز شدن مسیرهای ارتباطی حجم خسارت ناشی ار سامانه مونسونی اخیر نمایان شده و پیش‌بینی می‌شود حجم خسارت بسیار بیشتر از رقم‌های اعلام شده باشد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد یادآور شد: با همه وجود در کنار کشاورزان هستیم و با توجه به حجم بالای خسارات و محدودیت امکانات انتظار ما این است که کشاورزان صبوری به خرج بدهند و همکاران من را در خدمت‌رسانی همکاری کنند.

وزیر کشور از روستای سیل زده "کره" شهرستان دنا بازدید کرد/ وحیدی پای درد دل مردم نشست + تصویر

وزیر کشور از روستای سیل زده "کره" شهرستان دنا بازدید کرد/ وحیدی پای درد دل مردم نشست + تصویروزیر کشور از روستای سیل زده "کره" شهرستان دنا بازدید کرد/ وحیدی پای درد دل مردم نشست + تصویر

وزیر کشور از روستای سیل زده "کره" شهرستان دنا بازدید کرد/ وحیدی پای درد دل مردم نشست + تصویرکارکنان منطقه پدافند هوایی شهید نصر اصفهانی در میدان کمک به مردم سیل‌زده چهارمحال و بختیاری + تصاویر

کارکنان منطقه پدافند هوایی شهید نصر اصفهانی در میدان کمک به مردم سیل‌زده چهارمحال و بختیاری + تصاویر8 هزار بسته معیشتی میان سیل‌زدگان استان چهارمحال و بختیاری توزیع شد

8 هزار بسته معیشتی میان سیل‌زدگان استان چهارمحال و بختیاری توزیع شدمعتمدی‌پور سفر وزیر کشور و نماینده ویژه وزارت جهاد کشاورزی را در راستای حمایت از جامعه هدف و جبران بخش از خسارت وارده به آن‌‌ها دانست.

انتهای پیام/544/ی

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 533905